Dzień Postaci z Bajek

5 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Postaci z Bajek. Na tę okoliczność dla dzieci z oddziałów przedszkolnych został zorganizowany konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”. Na konkurs wpłynęło 30 prac wykonanych różnymi technikami.

Wszystkie prace są niezwykle ciekawe i wymagały dużej pracy. 3 listopada   odbyło się podsumowanie konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami za piękne prace, które można obejrzeć na wystawie. Dziękujemy też Rodzicom, którzy wspomagali swoje pociechy w tym zadaniu. A w dniu dzisiejszym nasze przedszkole zamieniło się w niezwykłą krainę bajkowych postaci.

Dzieci z przedszkola przebrane za różne postacie z bajek.   Prace plastyczne - postacie z bajek.   Prace plastyczne - postacie z bajek.   Dzieci z przedszkola przebrane za różne postacie z bajek.