8 listopada - Dzień Zdrowego Śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mamy więcej energii i siły. To bardzo dobry start w nowy dzień.

Z okazji Dnia Zdrowego Śniadania uczniowie klas 1-3 przygotowali kanapki, które dostarczyły im dużo energii do pracy.

Dzieci przyniosły produkty potrzebne do przygotowania zdrowego śniadania. Na stole znalazły się: pieczywo, masło, sery, wędliny, jajka, pomidory, ogórki, sałaty, papryki.
Zapach przyniesionych produktów roznosił się po klasach. W trakcie robienia kanapek było wesoło, sympatycznie i smacznie. Wykonanie takiego śniadania było dla uczniów wielką frajdą. Na twarzach dzieci gościły uśmiechy.

Uczniowie klasy II robiący zdrowe śniadanie.   Uczniowie klasy II robiący zdrowe śniadanie.   Uczniowie klasy II robiący zdrowe śniadanie.

Uczniowie klasy III i zdrowe śniadanie.