Wycieczka do Fabryki Charliego

We wtorek 11 października 2022 r. klasy I-III wybrały się na wycieczkę do fabryki czekolady w Rabce-Zdroju.  Gdy tylko weszliśmy do fabryki Charliego nasze zmysły zaatakował przepiękny zapach czekolady.

Wszyscy uczniowie – przed rozpoczęciem warsztatów – musieli włożyć białe fartuchy i czepki na głowę.Pani, która prowadziła warsztaty odsłoniła nam tajniki produkcji czekolady. Następnie każdy z uczniów wykonał własnoręcznie czekoladę oraz pralinki. Po skończonych warsztatach uczniowie zapakowali zrobione słodycze, aby zabrać je do domu. Ta słodka wycieczka i intensywny zapach czekolady na długo zostaną w naszej pamięci.

W tym dniu byliśmy również w kinie ,,Śnieżka". Obejrzeliśmy film pt. ,,King-mój przyjaciel lew". Jest to wzruszająca opowieść o przyjaźni człowieka ze zwierzęciem.

Nastoletnia Inés i jej brat Alex znajdują lwiątko, któremu nadają imię King. Gdy okazuje się, że mały lew jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, rodzeństwo wpada na szalony plan – chcą mu pomóc wrócić do prawdziwego domu.

Uczniowie w fabryce czekolady    Uczniowie w fabryce czekolady

Uczniowie w kinie Śnieżka