DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 19.01.2023r. w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia przybyłym gościom. Dziadkowie przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami.

W drugiej części uroczystości dziadkowie mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności, w konkursach przygotowanych specjalnie dla nich. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, natomiast pozostali uczestnicy konkursów, nagrody pocieszenia.

Na zakończenie występów wnuczęta odśpiewały huczne sto lat, do którego przygrywali uczniowie naszej szkoły.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. W czasie poczęstu Babciom i Dziadkom czas rozweselał akordeonista - Pan Adam.

To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu i radości.

Dzień Babci i Dziadka nawijanie samochodzików

Dzień Babci i Dziadka dojenie