ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w obecności Wójta Gminy Jabłonka Pana Antoniego Karlaka, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pani Bernadety Plaszczak, Rodziców i całej społeczności szkolnej.
Część oficjalną akademii rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie w podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły uczniom klasy VII. Później, pani dyrektor w swoim przemówieniu pogratulowała uczniom sukcesów tych wielkich i tych małych, podziękowała rodzicom oraz nauczycielom za wszelkie działania wspierające szkołę.

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy nauczycieli odchodzących na emeryturę. Podziękowania za wieloletnią pracę złożył również Wójt Gminy Jabłonka.
Następnie absolwenci szkoły w przygotowanym programie podziękowali nauczycielom oraz pożegnali się ze swoimi koleżankami i kolegami.
Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach.  Podziękowania zostały również złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.
    Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Zakończenie roku szkolnego 20222/2023     Zakończenie roku szkolnego 20222/2023     Zakończenie roku szkolnego 20222/2023      Zakończenie roku szkolnego 20222/2023