DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły nie tylko siły i wytrwałości w codziennej pracy, ale i też wielu chwil pełnych radości i spokoju oraz motywacji do dalszego rozwoju. Niech wykonywany przez Państwa zawód będzie dawał poczucie spełnienia i inspirował do podejmowania kolejnych ambitnych wyzwań edukacyjnych.
Z tej okazji jak co roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski wraz z przedstawicielami klas IV-VIII przygotował uroczystą akademie.
Rozpoczęto od życzeń, podziękowań, ale także i przeprosin kierowanych do Dyrekcji, Nauczycieli oraz Obsługi.
W części oficjalnej zostały wręczone nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły w nietypowych kategoriach. Podczas gali panowały uśmiechy na twarzach nominowanych zwycięzców. Dodatkowa dawka humoru dostarczona została poprzez krótki skecz "jak to łatwo być nauczycielem".

Dzień Komisji Edukacji Narodowej