WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA I PSZCZYNY

W dniu 24 maja uczniowie klasy siódmej uczestniczyli w wycieczce  do jednego z najważniejszych miejsc w historii Polski – Muzeum Auschwitz-Birkenau.  Zobaczyli jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie, przepełnione ludzką tragedią, największy cmentarz świata. Drugim punktem wycieczki była Pszczyna, która powitała nas piękną wystawą ogrodów pokazowych i kwiatów. Okazało się, że trwa coroczna impreza pod nazwą "Dni Daisy". Uczniowie zwiedzili dawną rezydencję magnacką. Pałac pięknie wyposażony, posiada orginalne, idealnie zachowane wnętrza. Zamek w Pszczynie jest obecnie jednym z najcenniejszych zabytków architektury rezydencjonalnej w Polsce. Do zamku przylega piękny park krajobrazowy w stylu angielskim.

WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA I PSZCZYNY

WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA I PSZCZYNY                      WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA I PSZCZYNY