Matematyka tu, matematyka tam, matematyka wszędzie tu i tam

Pprojekt grantowy „Rosnę z matematyką”realizowany wśród przedszkolaków dobiega końca.

Przedszkolaki z wszystkich grup wiekowych wzięły udział w cyklu zajęć rozwijających kompetencje matematyczne. Dzięki pomocom sfinansowanym przez Fundację mBanku zajęcia były bardzo różnorodne. Dzieci z przyjemnością przyswajały zagadnienia matematyczne poprzez zabawę. Przekonały się przy tym, że matematyka jest wszędzie - w domu, przedszkolu, przyrodzie a nawet w świecie muzyki.

Finałowym działaniem projektu był rodzinny konkurs fotograficzny pt. „Ukryte cyferki”. Laureatom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zaangażowanie.

#mBank#rosnęzmatematyką
Działania w ramach projektu grantowego „Rosnę z matematyką”