Dzień Edukacji Narodowej

14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława II Augusta powstała Komisja Edukacji Narodowej. Dla upamiętnienia tego wydarzenia co roku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Tegoroczne obchody tego święta przypadły w naszej szkole na dzień 11 października. Akademia została przygotowana przez uczniów klas VI i VII. Zawierała  podziękowania dla swoich wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.  Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w ich kierunku. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie akademii głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy.

Dzień Edukacji Narodowej 2024