ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się w dniu 1 września.

Zapraszamy na mszę świętą w kościele parafialnym o godz. 8.00 (prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa: maseczki, dystans społeczny).
Uczniowie poszczególnych klas na rozpoczęcie roku szkolnego przychodzą do szkoły na określone godziny według następującego harmonogramu:

godz. 9.00 – spotkania z wychowawcami

klasa IIa
klasa III
klasa V
klasa VIa
klasa VIIa
klasa VIIb

godz. 10.00 – spotkania z wychowawcami

klasa I
klasa IIb
klasa IV
klasa VIb
klasa VIII

godz. 11.00 – spotkania z wychowawcami dla oddziałów przedszkolnych.

Na spotkania z wychowawcami klas od II do VIII zapraszamy tylko uczniów.

Uczniowie klasy I na spotkanie z wychowawcą mogą wejść z jednym rodzicem.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych na spotkania z wychowawcami przychodzą z rodzicami. Z jednym dzieckiem może przyjść jeden rodzic.

Każdy uczeń wchodzący do szkoły obowiązkowo zasłania nos i usta maseczką lub przyłbicą oraz dezynfekuje ręce. Rodziców również obowiązują maseczki lub przyłbica oraz dezynfekcja rąk przy wejściu. Prosimy o zachowanie dystansu. Wszelkie informacje dotyczące organizacji pracy szkoły, oddziałów przedszkolnych zostaną przedstawione przez wychowawców.

Jadwiga Litwiak