Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej
 w Zubrzycy Górnej

WITAJ SZKOŁO !

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,


rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Zajęcia będziemy realizować w trybie stacjonarnym. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne prosimy, aby od 1 września przestrzegać wymogów reżimu sanitarnego. Środki ochrony osobistej (maseczki lub przyłbice) obowiązywać będą podczas przebywania w przestrzeniach wspólnych szkoły. Sytuacja jest nadzwyczajna i wymaga od nas cierpliwości, wzajemnego zrozumienia oraz dyscypliny.
Prosimy o zapoznanie się z wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa obowiązującą na terenie naszej placówki w trakcie epidemii koronawirusa SARS-COV-2, umieszczoną na stronie internetowej. Prosimy również o systematyczne logowanie się do dziennika elektronicznego Librus oraz śledzenie strony internetowej szkoły, gdzie w przypadku konieczności wprowadzenia zmian, będą pojawiać się komunikaty.
Życzymy Uczniom, aby ten rok, który właśnie rozpoczynamy, sprzyjał rozwijaniu Waszych zdolności i zainteresowań. Korzystajmy z okazji, że będziemy razem, bądźmy życzliwi i cieszmy się każdą chwilą spędzoną razem.
Dowożenie uczniów do naszej szkoły odbywać się będzie na zasadach obowiązujących w transporcie publicznym. W pojazdach, którymi poruszają się osoby niezamieszkujące wspólnie, istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa  (§ 24 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia RM z 7 sierpnia 2020 r.).
Bus będzie zabierał tylko tych uczniów, którym przysługuje dowóz.


Serdecznie pozdrawiamy
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne