KOLOROWA PROFILAKTYKA II

Po raz drugi nasza szkoła zaangażowała się w projekt tworzenia kolorowanki pt. „Kolorowa Profilaktyka”. Jej zwieńczeniem jest książeczka skierowana do uczniów kl. I-IV. Stawia ona na kluczowe aspekty życia dziecka: bezpieczeństwo, profilaktykę używek, rozwój osobisty i zabawę, a przekaz tych wartości w postaci krótkich rymowanek, wierszyków sprawia, że treść staje się czytelna i zrozumiała dla najmłodszych. Udział w tworzeniu wierszyków i rymowanek mieli zarówno sami uczniowie, jak i pedagodzy m.in. nasza pedagog Maria Kulawiak. Ilustracje do nich wykonała Pani Elżbieta Bartkowiak.

Książeczki zostały rozdysponowane do szkół w naszej gminie.

W naszej szkole również najmłodsi uczniowie (oddziały przedszkolne) oraz kl. IV  będą miały możliwość z ich korzystania, a w  klasach I-III kolorowanki zostały podarowane uczniom.