SERDUSZKO DLA KUBUSIA

Od kilku tygodni w internecie i nie tylko prowadzone są akcje charytatywne na rzecz Kubusia Bachuli z Podsarnia. Wiele osób angażuje się w zbiórkę pieniędzy potrzebnych na leczenie w klinice w Heidelbergu, którego koszt wynosi ponad 2 miliony złotych. Do akcji przyłączyła się również nasza szkoła. Uczennice klasy IV, wspólnie z Panią Elżbietą Bartkowiak, podjęły inicjatywę i podczas zajęć rozwijających zainteresowania wykonały pracę plastyczną "Serduszko dla Kubusia". Praca została wystawiona na aukcję charytatywną, gdzie kwota uzyskana ze sprzedaży wyniosła 300 zł. Licytację wygrali Rodzice z naszej szkoły, Państwo Kinga i Henryk Stanaszek. Wylicytowaną pracę Państwo Stanaszek pragną przekazać Kubusiowi.

Dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do dalszej pomocy.

Serduszko dla Kubusia