Rekrutacja do Gminnego Przedszkola Samorządowego, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, punktów przedszkolnych, szkół podstawowych w Gminie Jabłonka na rok szkolny 2022/2023.

Zapisy do oddziałów przedszkolnych/punktu przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Zubrzycy Górnej będą się odbywały w dniach 15.02.2022r. - 25.02.2022r.
W związku z obecną sytuacją pandemiczną dopuszcza się składanie wniosków wraz z załącznikami w wersji elektronicznej, po wcześniejszym dokładnym zapoznaniu się z wymaganymi dokumentami. Wnioski w wersji elektronicznej proszę przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wnioski w wersji papierowej można składać w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 do 15:00.
Wnioski można złożyć do nie więcej niż 3 wybranych placówek wychowania przedszkolnego, określając w nich kolejność wybranych placówek, w porządku od najbardziej do najmniej preferowanych.
Więcej informacji oraz wniosek do pobrania znajduje się w linku poniżej: