ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Ślubowanie pierwszoklasistów to niezwykła uroczystość szkolna, na którą pierwszoklasiści oczekują z wielką niecierpliwością. Jest to ogromne przeżycie nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców i nauczycieli.
22 października 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci, zebrali się wraz ze swoimi rodzicami w specjalnie przygotowanej na tę okazję hali sportowej.

Pierwszoklasiści przygotowali krótką część artystyczną, która wszystkim się podobała. Ola i Kuba z klasy VIIIa sprawdzili ich wiadomości o Ojczyźnie. Po wspaniale zdanym egzaminie nastąpiło ślubowanie.
W podniosłej atmosferze, pierwszoklasiści ślubowali na flagę Polski być dobrymi uczniami
i Polakami, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po czym pani Dyrektor dokonała pasowania.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
Ceremonia ślubowania dostarczyła pierwszakom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, a nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów. Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole przyniesie pierwszoklasistom wiele radosnych chwil.

Uczniowie klasy I b z wychowawczynią i Panią Dyrektor.   Uczniowie klasy I a z wychowawczynią i Panią Dyrektor.   Uczniowie klas I recytujący wiersze.   Uczniowie klas I recytujący wiersze.   Uczniowie klas I recytujący wiersze.