Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca odbył się uroczysty apel, który zakończył miniony rok szkolny i rozpoczął upragnione wakacje.
Rok szkolny okazał się bogaty w różne przedsięwzięcia i inicjatywy, w których uczniowie brali udział.
Stąd liczne sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Wielu uczniów wyróżniło się pracowitością i systematycznością,
osiągając sukcesy w nauce. Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce, zachowaniu i zaangażowaniu w życie szkoły,
odebrali świadectwa i nagrody książkowe z rąk pani Dyrektor. Koniec roku szkolnego to również okazja do podziękowań.
Pani Dyrektor podziękowała uczniom za każdy dobrze wykorzystany dzień wspólnej przygody, jaką jest nauka szkolna.
Słowa wdzięczności skierowała również do nauczycieli i rodziców. Wszystkim życzyła bezpiecznych i radosnych wakacji,
pełnych niezapomnianych wrażeń oraz nabrania sił do dalszej pracy i nauki w przyszłym roku szkolnym.
Wszystkim uczniom gratulujemy zaliczenia roku szkolnego!

Witajcie wakacje