II WOJEWÓDZKI KONKURS ,, BEZPIECZNI, ROZWAŻNI, DALEKOWZROCZNI" ROZSTRZYGNIĘTY

21  listopada w Zespole Szkół w Zabawie odbyła się gala wręczenia nagród w wojewódzkim konkursie promującym bezpieczeństwo w ruchu drogowym ,,BEZPIECZNI, ROZWAŻNI, DALEKOWZROCZNI". Udział w uroczystej gali wzięły uczennice naszej szkoły, Milena Matonóg i Kamila Niżnik, wraz z panią wicedyrektor A. Matonóg.

Tegoroczna edycja konkursu  przebiegała pod hasłem „Nie bądź obojętny na przepisów ruchu drogowego łamanie, ważne jest reagowanie !”.

Patronat nad konkursem objęli:
-Kuratorium Oświaty w Krakowie,
-Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, który jest także współorganizatorem konkursu,
-Wicemarszałka Województwa Małopolskiego,
-Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego,
-Centrum Inicjatyw Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego,
-Komenda Miejska Policji w Tarnowie,
-Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie,
-Burmistrz Miasto i Gmina Radłów,
-Skoda Auto Bączek Tarnów,
-RDN Małopolska.

Zadaniem uczestników konkursu było wyrażenie za pomocą spotu filmowego treści, które ukazują, jak należy reagować w sytuacji, gdy jesteśmy świadkami łamania przepisów ruchu drogowego.

Uczennice naszej szkoły zdobyły II miejsce w kategorii klas VII - VIII i szkół ponadpodstawowych.

GRATULUJEMY!

Serdecznie dziękujemy pani Joannie Latocha-Omylak, która była szkolnym opiekunem uczennic, za zaangażowanie i zachęcanie do udziału w konkursie.

Odbiór nagród za zajęcie II miejsca w konkursie BRD

Odbiór nagród za zajęcie II miejsca w konkursie BRD     Wojewódzki konkurs Bezpieczni Rozważni Dalekowzroczni

Dyplomy z konkursu BRD     Nagrody zdobyte przez uczennice