KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH "WIELKANOCNY ZAJĄCZEK"

W dniu 4 kwietnia 2023 roku odbyło się rozdanie nagród za udział w konkursie plastycznym „Wielkanocny zajączek”. Celem jego było kultywowanie tradycji związanych z Wielkanocą, rozbudzanie inwencji twórczej, a przede wszystkim integracja rodziców i dzieci. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a wykonane zajączki były bardzo pomysłowe, barwne i niepowtarzalne.

Na konkurs wpłynęło 51 prac. Serdecznie gratulujemy Dzieciom i Rodzicom pomysłowości oraz tak wspaniałych efektów wspólnych starań. Dziękujemy za poświęcenie czasu dzieciom  i aktywne uczestnictwo w konkursie!

Konkurs plastyczny "Wielkanocny zajączek"      Konkurs plastyczny "Wielkanocny zajączek"      Konkurs plastyczny "Wielkanocny zajączek"